odkazy   |   žebříčky   |   historie   |   o sportu   |   kontakt index

Z Mistrovství Evropy 2008 s jednou bronzovou medailí.
24.01.2008
Ventspils - Lotyšsko

Ve finále závodu na 1000m m?la našlápnuto ke druhé bronzové medaili, ale v poslední zatá?ce upadla a do cíle dojela po zadku tím dala prostor Evteev?(RUS) a prohrála s ní medaili o 0,020vt. K.Novotná mohla ješt? v superfinále „zachránit“ medailové umíst?ní v celkovém po?adí, ale pád v p?edposlední zatá?ce všechny nad?je zhatil a tak obsadila celkov? 6.místo.Na ME startovalo 35 žen z 20 stát? a 42 muž? z 24 stát? ve víceboji, 9 štafet žen a 12 štafet muž?.
Lotyšské p?ístavní m?sto Ventspils (p?ekladišt? uhlí a dalších sypkých materiál? a ropy, které v zim? nezamrzá) hostilo ú?astníky letošního ME v rychlobruslení na krátké dráze. A po?adatelé, kte?í m?li poradce a zdatné pomocníky v Ma?arech se své hostitelské funkce zhostili velmi dob?e. Nehled? na to, že k tomu m?li velmi dobré podmínky v Olympijském sportovním centu, kde vedle zimní stadion který je propojen s atletickou halou, je víceú?elová hala pro basketbal, box, plavecký bazén, fotbalový stadion atd.