odkazy   |   žebříčky   |   historie   |   o sportu   |   kontakt index


Czech Open 2006 - výsledky
16.10.2006
Mladá Boleslav

Výsledky Czech Open 2006
Kompletní výsledky ke stažení naleznete zde:
Official Protocol Czech Open 2006

Senio?i + Junio?i A
1. místo Viktor KNOCH PKSE (Ma?arsko)
2. místo Gábor GALAMBOS TRGSE Budapeš? (Ma?arsko)
3. místo Petr HARGAŠ KSB Benátky n/J (?R)
--
31.místo Jakub Jane?ko BZK Praha
34.místo Ond?ej Suchý BZK Praha

Seniorky + Juniorky A
1. místo Kate?ina NOVOTNÁ KSB Benátky n/J (?R)
2. místo Bernadett HEIDUM TRGSE Budapeš? (Ma?arsko)
3. místo Szandra LAJTOS SZKE Szeged (Ma?arsko)
--
8. místo Lenka ŠNÝDROVÁ KSB Benátky n/J
9. místo Lucie TEPLÁ KSB Benátky n/J

Junio?i B
1. místo Vojt?ch Loudín KSB Benátky n/J (?R)
2. místo Rafal PIORECKI Juvenia Bialystok (Polsko)
3. místo Jakkub GINTER Juvenia Bialystok (Polsko)
--
4. místo Mat?j Krupka BZK Praha
8. místo Lubor ?ížek STC Ž?ár n/S

Junio?i C
1. místo Bence BÉRES Ma?arsko
2. místo Bence OLÁH Ma?arsko
3. místo Jakub BOROWSKI Juvenia Bialystok (Polsko)
--
10.místo Tomáš Beran KSB Benátky n/J
13.místo Filip Svoboda STC Ž?ár n/S
14.místo Aleš Gorecki BZK Praha

Juniorky C
1. místo Patricia TÓTH Ma?arsko
2. místo Beata PODWYSOCKA Juvenia Bialystok (Polsko)
3. místo Vera DÉNES TRGSE Budapeš? (Ma?arsko)
--
7. místo Nikola Kubelková BZK Praha
8. místo Petra Straková BZK Praha
14.místo Markéta Ž?árková Náchod
16.místo Aneta Kolesáriková Náchod

Junio?i D
1. místo Štefan HORVÁTH Slovensko
2. místo Mirco Schlimpert EVD Dresden (N?mecko)
3. místo Olivek KNUPFER EVD Dresden (N?mecko)
--
4. místo Petr Pazour STC Ž?ár n/S

Juniorky D
1. místo Zsófia KÓNYA SZKE Szeged (Ma?arsko)
2. místo Agens SEREIKAITE Litva
3. místo Lucija Ana ILIJIÉ Chorvatsko
--
5. místo Petra Sýkorová BZK Praha
6. místo Lenka Záhumenská BZK Praha
9. místo Simona Špa?ková STC Ž?ár n/S

Junio?i E
1. místo Alex VARNYÚ TRGSE Budapeš? (Ma?arsko)
2. místo Tom RIETZKE EVD Dresden (N?mecko)
3. místo Niclas WENDLER EVD Dresden (N?mecko)
--
4. místo Jaroslav Klícha BZK Praha
7. místo Jan Ž?árek Náchod

Juniorky E
1. místo Zsófie ANTAL TRGSE Budapeš? (Ma?arsko)
2. místo Karla FEDYNYSZYN OMKLS Opole (Polsko)
3. místo Veronika ŠACLOVÁ STC Ž?ár n/S (?R)
--
4. místo Tereza Kolesáriková Náchod

Junio?i E
1. místo Zden?k SEJPAL KSB Benátky n/J
2. místo Zden?k SAZAMA KSB Benátky n/J

Juniorky F
1. místo Michaela SEJPALOVÁ KSB Benátky n/J
2. místo Kristýna ŠULCOVÁ KSB Benátky n/J
3. místo Milada DOŠLÁ KSB Benátky n/J
--
4. místo Jana Lavasová KSB Benátky n/J